Elbe Ohre Cup Laufserie 2021

Masívne medaily v nezvyčajnom tvare čísla pätnásť. Vyrábali sa v troch klasických farbách: zlatej, striebornej a bronzovej.

Dodacia lehota

4

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
60 x 70 mm
starozitne zlato
sublimovaná stuha
2d

Použité techniky personalizácie:

vysokotlakove liatie
Farebná výplň

Pôvodný tvar medailí pre Elbe Ohre Cup Laufserie 2021

Dôkazom toho, že ako Maad vyrábame medaily naozaj rôznych tvarov, je realizácia, ktorú sme pripravili pre Elbe Ohre Cup Laufserie 2021. Táto liata medaila sa vyznačuje tvarom pripomínajúcim číslo pätnásť. Bola však ďalej doplnená špeciálnym zaoblením s priestorom pre meno a trojrozmerným zdobením bežcov. Vyrobili sme ich v troch klasických farbách: zlatej, striebornej a bronzovej. Organizátor tak mohol oceniť každého pretekára, ktorému sa podarilo dostať na stupne víťazov. Túto klasickú farebnú schému nádherne dopĺňajú jemné výplne, ktoré zvýrazňujú najdôležitejšie prvky medaily.

Bežecké medaily, ktorými môžete odlíšiť svoje podujatie

Pre mnohých našich klientov je dôležité, aby medaila zodpovedala atmosfére a charakteristike behu, ktorý organizujú. Preto upúšťajú od bežných katalógových medailí v prospech našich individuálne vyrobených ocenení. Ich najväčšou výhodou sú prakticky neobmedzené možnosti personalizácie. Vytvárame totiž bežecké medaily rôznych tvarov, veľkostí a farieb z rôznych materiálov. S nami si medailu spestríte aj neobyčajnými materiálmi, ako je živica alebo piesok. Všetko závisí od toho, aký efekt chcete dosiahnuť.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!

Potrebujete pomoc s výberom medaily?

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našej ponuke?
Odpoviem na všetky Vaše otázky ohľadom medailí!