Lacné medaily vyrobené z ekologických surovín

Ekologické medaily

Ekologické trendy možno pozorovať prakticky v každej oblasti života. To platí aj pre personalizované ocenenia. Ekologické medaily, ktoré vyrábame, sú nízkonákladové medaily vyrobené z prírodných surovín. Tieto medaily sa hodia na akékoľvek podujatie rovnako dobre ako ostatné medaily z našej ponuky.

Čím sa vyznačujú ekologické medaily:

ekologické medaily

LACNÉ MEDAILE Z PRÍRODNÝCH MATERIÁLOV

Mnohí organizátori sa v záujme ochrany životného prostredia rozhodli vytvoriť ocenenia pre účastníkov z prírodných prvkov. Okrem ekologických vlastností majú medaile aj ďalšie dve dôležité vlastnosti, pre ktoré sú často voleným riešením. Sú lacné a rýchlo sa vyrábajú. V spoločnosti MAAD.sk používame na výrobu takýchto ocenení drevené lisované preglejky alebo brezové kotúče. Čas výroby medailí je 1 týždeň od schválenia návrhu. Ekologické medaily majú nepochybne svoje prednosti a príťažlivosť. Vďaka možnostiam personalizácie sa dokonale hodia na akúkoľvek udalosť.

MEDAILY Z PREGLEJKY

Medaile z preglejky s veľkými možnosťami

Preglejka je vynikajúci materiál na výrobu medailí. Je lacná, ľahká a ľahko sa s ňou pracuje. Medaily, ktoré z nej vyrábame, sú klasifikované ako environmentálne medaily. Naše rozsiahle strojové vybavenie nám umožňuje rezať ich v akomkoľvek tvare a to aj s komplikovanými ozdobnými prvkami. Medaily sa dajú rýchlo personalizovať laserovým gravírovaním alebo UV potlačou a je možné ich zakončiť štandardnou stuhou zo širokej škály farieb. Okrem toho môžu medaile z preglejky nadobudnúť viacrozmerný vzhľad kombináciou ďalších vrstiev preglejky.

Všetky tieto prvky umožňujú s trochou fantázie vytvoriť skutočne zaujímavú a krásne vyzerajúcu medailu.

Čím sa preglejkové medaile vyznačujú:

BREZOVÉ MEDAILY

Okrúhle medaily z brezového kotúča

Medaily z brezy s vôňou prírodného dreva a príjemné na dotyk sú ďalším z našich ekologických ocenení. Brezové kotúče sú jedinečné a každý z nich sa od ostatných mierne líši. Príroda nás bohužiaľ obmedzuje, pokiaľ ide o tvar medailí, ktoré môžu byť len okrúhle. Personalizácia medaily pomocou farebnej tlače alebo gravírovania však môže byť akákoľvek. Tento typ medaily dekorujeme jutovou šnúrkou, aby sa dali zavesiť na krk oceneného účastníka Vášho podujatia. Napriek svojim obmedzeniam majú medaily veľký šarm a krásne voňajú!

Vlastnosti brezové medaily:

PREČO SA OPLATÍ VYBRAŤ EKO MEDAILY?

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY

Ekologické medaily sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov.

PERSONALIZÁCIA

Všetky medaily sú vyrobené podľa vlastného návrhu. Sme schopní urobiť pre Vás úžasný projekt.

KRÁTKA DODACIA DOBA

Objednávky sú spracované od 1 týždňa od ich potvrdenia.

KONKURENCIESCHOPNÉ CENY

Ekologické medaily sú lacné, ale sú vyrobené vo vynikajúcej kvalite.

Hľadáte vynikajúcu kvalitu lacných medailí?

NAŠI KONZULTANTI ODPOVEDIA NA VŠETKY VAŠE OTÁZKY A VYPRACUJÚ PRE VÁS BEZPLATNÚ PONUKU