Maad

FAQ

O návrh sa za vás postará naše príslušné grafické oddelenie, a to bezplatne. Aj najmenšia koncepčná skica nám postačí na vytvorenie vášho individuálneho dizajnu.

Áno, niektoré techniky používané na výrobu našich medailí môžeme zmiešať dohromady. Príkladom môže byť eko medaila, kde môžeme miešať materiály, ako je plexisklo s preglejkou, preglejka s gravírovaním atď.

V cene je bezplatný návrh a drobné revízie.

Prelamované je jednoducho dutý priestor v medaile. Zákazník si ich môže do návrhu zahrnúť ľubovoľný počet v prípade medailí na mieru a laserom rezaných oceľových medailí.

Naši grafici vám pripravia návrh do 48 hodín.

V závislosti od zložitosti projektu a grafiky náš konzultant vyberie správnu techniku ​​výroby medaily. Na medailu môžeme umiestniť akúkoľvek grafiku dodanú zákazníkom, čím zabezpečíme dokonalú reprodukciu aj tých najmenších detailov, log a fontov.

Zákazník si môže objednať neštandardné farby medailí ako je červená, zelená, modrá, oranžová atď.

Je možné objednať medaily so stuhami aj medaily len alebo len stuhy, ak zákazník už medaily má.

Minimálne množstvo začína od jedného kusu liatej medaily, alebo liatej medaily s farebnou potlačou a pre oceľové medaily je minimálne množstvo 50 kusov.

Dodatočnými nákladmi môžu byť väčšie zmeny v dizajne, náklady na dopravu, alebo pri objednávkach oceľových medailí pod 250 kusov – náklady na prípravu výroby (14 €) a náklady na prípravu dizajnu (14 €)

Čas výroby medailí je nasledovný:

  • liate medaily: od 4 týždňov
  • liate medaily s farebnou potlačou: od 2 týždňov
  • oceľové medaily: od 1 do 2 týždňov (v prípade sublimačnej stuhy od 14 dní)
  • ekologické medaily – od 10 pracovných dní

Kocka začína svoje dobrodružstvo v grafickom oddelení. Počítačoví vedci ju navrhnú v príslušných programoch vrátane určenia tvaru, vstupnej cesty zmesi zinku a hliníka (ZnAl) do formy či vody na jej chladenie. Navrhnutá matrica je odoslaná do CNC stroja, ktorý zo súboru vytvorí fyzickú verziu formy, ktorá sa v poslednej fáze namontuje do odlievacej pece.

Kocka je zahrnutá v cene medailí. Cena kociek je rozložená na každú medailu v objednávke, takže čím viac medailí objednáte, tým menej sa zobrazí cena kociek.

Samozrejme, že môže! Náklady na vytvorenie raznice nie sú lacné, takže v prípadoch, keď zákazník napríklad potrebuje podobné alebo rovnaké medaily na viacero ročníkov akcie, sme schopní raznice ponechať až šesť mesiacov, prípadne aj dlhšie podľa jednotlivých usporiadanie.

Naše medaily v závislosti od techniky vyrábame v hrúbke od 2 do 10 mm. Liate medaily sa vyrábajú od 3 do 6 mm a štandardná hrúbka takejto medaily je 4,5 mm.

V našej ponuke sú 2 druhy stúh: štandardná a sublimačná (oba typy sú štandardne dlhé 90 cm). Štandardná stuha má 2 alebo 3 farby, sublimačná stuha je vlastná predstava a dizajn zákazníka – môže k nej pridať text, grafiku alebo logá a zvoliť si vhodné pozadie. Sublimačná stuha môže mať na rozdiel od štandardnej rôznu šírku – 10, 15, 20, 25, 30 mm.

V závislosti od cieľovej krajiny, do ktorej potrebujeme dopraviť hotovú objednávku, posielame prostredníctvom UPS, alebo v prípade urgentných objednávok alebo ak nie je možná pozemná preprava, DHL Express, ktorá objednávku prepraví letecky.

Pre takýchto ľudí odporúčame najmä možnosť, ktorá umožní vyniknúť každej medaile pri zachovaní „kontinuity“ celej série podujatí. Sme schopní vytvoriť množstvo rôznych dizajnov, ktoré budú do seba zapadať ako skladačka. Každá medaila bude vyzerať originálne a keď sa všetky medaily priložia k sebe, získate krásny tvar. To môže byť veľmi silná motivácia pre účastníkov, ktorí chcú vydržať, aby dostali celú skladačku. Navrch vo februári 2022 pribudli tematicky prepojené súbory napr. medaila + soška, ​​pribudne do našej ponuky.

Náš konzultant sa vás na základe rozhovoru spýta na informácie ako rozpočet projektu, čas zostávajúci do akcie alebo množstvo, o ktoré máte záujem a na základe týchto údajov vyberie z našej ponuky najlepšiu možnú možnosť.
...