KOVOVÉ medAily s veľkým potenciálom

KOVOVÉ medaily

Medaile z ocele sú stále veľmi obľúbené. Organizátori športových podujatí ich oceňujú pre ich trvanlivosť, rýchlosť realizácie a konečnú cenu hotového výrobku.

V závislosti od toho, čo potrebujete a ako rýchlo to chcete, Vám môžeme ponúknuť dva typy týchto medailí z ocele. Každý z nich má svoje výhody a nevýhody, ktoré Vám chceme predstaviť.

Kovové medaily

KDE ICH MÔŽETE POUŽIŤ?

Kovové medaily sa hodia ako ocenenia pre účastníkov bežeckých podujatí. Vyrobíme na ne ľubovoľnú farebnú potlač s grafickými prvkami súvisiacimi s podujatím, ktoré organizujete. Ak sa podujatie uskotoční o viac ako 2-3 týždne, môžeme ich vyrobiť v akomkoľvek vysnívanom tvare!

Mimoriadne obľúbené sú tímové športy ako futbal, hokej, basketbal a volejbal. Radi sa ich zúčastňujú účastníci všetkých vekových kategórií. Odmeňte ich bez ohľadu na prestíž podujatia kovovými medailami, ktoré Vám môžeme vyrobiť na individuálnu objednávku. Medaily vyrobené podľa Vašich požiadaviek budú súvisieť s Vašou značkou a športom, za ktorý sa udeľujú.

Pre každého účastníka súťaže alebo turnaja v bojových športoch je dobré pripraviť vhodné medaily. Kovové medaily, ktoré môžeme vyrobiť pre tento typ podujatia, môžu byť tvarom a farebnou potlačou spojené so športom, za ktorý sa udeľujú. Umiestnenie Vášho loga, dátumu, miesta konania a hmotnostnej kategórie na ne pre nás tiež nie je problém.

Individuálne úspechy v plávaní by sa mali primerane odmeňovať. Pri organizovaní súťaží alebo turnajov v plávaní na akejkoľvek úrovni je potrebné myslieť na unikátnych medailách. Kovové medaily, ktoré dokážeme vyrobiť už za 1 týždeň od schválenia návrhu, určite splnia Vaše očakávania a očakávania Vašich účastníkov.

Účastníci cyklistických podujatí sa tešia na nádherné medaily, ktoré na nich čakajú v cieli. Ako organizátor musíte zabezpečiť, aby boli pripravené. Keď si vyberiete Winmed, máte istotu, že oceľové cyklistické medaily, ktoré vytvoríme podľa Vášho individuálneho návrhu, budú doručené včas. S nami sa vyhnete zbytočnému stresu z prípravy cyklistického podujatia.

Nenašli ste svoj šport na webovej stránke? Vaša príležitosť je dosť nezvyčajná. Potrebujete pamätné alebo obchodné medaily? S nami môžete ľahko vytvoriť medaily na akúkoľvek príležitosť, dokonca aj na tú najneobvyklejšiu. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára alebo telefonicky. Určite sa Vám ozveme!

KOVOVÉ meadily

medaily v štandardnom tvare - Q MEDALS

Štandardné kovové medaily sú reprezentované 5 definovanými tvarmi v 5 farbách podľa Vášho výberu. Tieto nenápadné kovové medaily sa dajú personalizovať naozaj zaujímavým spôsobom.

Metódy personalizácie zahŕňajú UV potlač na jednu alebo obe strany medaily, ako aj ich kombináciu s prvkami z iných materiálov.

Najväčšou výhodou kovových medailí v štandardnom tvare je krátky čas dodania.

úrovne personalizácie:

STANDARD

s reliéfom tlače do 0,20 mm a možnosťou lakovania vybraných povrchov,

STANDARD +

s reliéfom tlače do 0,75 mm, možnosťou lakovania vybraných povrchov, použitím rôznych štruktúr a textúr,

PREMIUM

s reliéfom do 0,20 mm, s možnosťou lakovania vybraných povrchov, kombinácie rôznych materiálov a personalizácie gravírovaním alebo farebnou tlačou

PRIPRAVENÉ TVARY A FARBY
NA VÝBER

Kovové medaily štandardného tvaru sú na výber v piatich dizajnoch a farbách. Vďaka dostupnosti hotových výrobkov z nášho skladu Vám ich môžeme vyrobiť už do 1 týždňa od schválenia projektu.

Najnovšie realizácie

Oceľové medaily

KOVOVÉ medaily v akomkoľvek tvare alebo veľkosti - LASERCUT

Druhý typ kovových medailí v našom sortimente je absolútnou špičkou, ktorú sme predstavili v roku 2022.

V tomto prípade sme medaily vyrezali laserom z oceľového plechu s hrúbkou 2 až 10 mm. Medaila môže mať ľubovoľný tvar a veľkosť. Na medailách môžeme vytvoriť nápadné ornamenty a vytvoriť z nich puzzle.

Okrem toho si môžete vybrať z 15 farieb a vybrať si štandardnú alebo personalizovanú stuhu, takže medailu môžete ľubovoľne upravovať.

ÚROVNE PERSONALIZÁCIE:​

STANDARD

s reliéfom tlače do 0,20 mm a možnosťou lakovania vybraných povrchov,

STANDARD +

s reliéfom tlače do 0,75 mm, možnosťou lakovania vybraných povrchov, použitím rôznych štruktúr a textúr,​

farby

Dostupné farby

Naša ponuka farieb zahŕňa tradičné farby, ako je zlatá, strieborná a bronzová, v dvoch verziách: priehľadnej a nepriehľadnej.

Okrem nich tu bolo zaradených ďalších deväť krásnych farieb. Medaily sú farbené práškovou farbou vo farebnej palety RAL.

Najnovšie realizácie

ÚŽASNÉ EFEKTY

AKÉ EFEKTY MÔŽEME DOSIAHNUŤ NA MEDAILÁCH

Efektné môžu byť aj kovové medaily v akomkoľvek tvare. Správna UV farebná potlač , vlastný tvar a farba alebo personalizovaná stuha môžu úplne zmeniť tento smutný kus kovu. Neustále zlepšujeme a rozširujeme naše možnosti personalizácie kovových medailí.

Ako Vám v súčasnosti môžeme skrášliť oceľovú medailu:

Akýkoľvek tvar

Perfektná farba-UV tlač

Rôzne farby medailí

Puzzle medaily

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY

Medaily sú vyrobené z ocele s hrúbkou
2 až 10 mm, sú odolné a majú dlhú životnosť.

PERSONALIZÁCIA

V závislosti od typu kovových medailí môžeme použiť niekoľko spôsobov personalizácie

KRÁTKA DODACIA DOBA

Objednávky sa vybavujú od 1 týždňa (kovové medaily štandardného tvaru) od 2 týždňov (kovové medaily akéhokoľvek tvaru). Čas sa počíta od momentu schválenia projektu.

VYROBENÉ V EURÓPE

Medaily sa vyrábajú v našom závode, ktorý sa nachádza v centrálnej Európe.

JEDINEČNÉ TVARY

Dokážeme vytvoriť kovovú medailu na mieru v akomkoľvek tvare alebo veľkosti. Môžete si tiež vybrať z 5 štandardných tvarov medailí.

KONKURENCIESCHOPNÉ CENY

Objednávky sa naceňujú individuálne.
V závislosti od zložitosti projektu a počtu objednaných medailí ponúkame konkurencieschopné ceny.

Prečo sa oplatí vybrať KOVOVÉ medaily?

Hľadáte vynikajúcu kvalitu?

NAŠI KONZULTANTI ODPOVEDIA NA VŠETKY VAŠE OTÁZKY A VYPRACUJÚ PRE VÁS BEZPLATNÚ PONUKU