Medaily využívajúce možnosti UV potlače

Odlievané medaily s potlačou

Aby sme splnili očakávania našich klientov, navrhli sme nový typ medailí – tlačené liate medaily. Tieto športové medaily sú kombináciou tradičných liatych medailí s inovatívnou technikou nanášania plnofarebnej UV tlače.

Čo odlišuje tlačené liate medaily:

Odlievané medaily s potlačou – VISION

KDE ICH MÔŽETE POUŽIŤ?

Beh je veľmi populárny šport, ktorý môže robiť každý. Množstvo organizovaných bežeckých podujatí je príležitosťou otestovať si svoje schopnosti a získať pamätnú bežeckú medailu. Každoročne pripravujeme tisíce medailí pre organizátorov týchto podujatí, malých aj veľkých.

Turnaje a tímové súťaže, najmä futbal, hokej, basketbal, volejbal alebo hádzaná, sú obľúbené medzi mladými ľuďmi aj dospelými. Bez ohľadu na to, o aké podujatie ide, dokážeme pripraviť športové medaily na akékoľvek podujatie.

Karate, džudo, ju-jitsu, box a zápasenie boli len niektoré z bojových športov, pre ktoré sme mali možnosť pripraviť medaily. Pripravíme Vám aj jedinečné návrhy medailí pre Váš športový turnaj.

Vyrábame plavecké medaily pre školy, miestne súťaže alebo národné šampionáty najvyššej úrovne.

Každé podujatie tohto typu prináša fanúšikom značné vzrušenie a športovcom nezabudnuteľné spomienky a medaily, ktoré vyrábame pre organizátorov takýchto podujatí. V zbierke máme už niekoľko desiatok realizácií tohto typu.

Potrebujete medailu na iný šport alebo príležitosť? Náš tím grafických dizajnérov dokáže navrhnúť medailu na akúkoľvek príležitosť. Kontaktujte nás a my Vám s tým pomôžeme.

Tlačené liate medaily

Odlievaná medaila s farebnou potlačou

Športové medaily zo série odlievaných medailí s potlačou sme vytvorili tak, že sme upustili od niektorých riešení používaných pri odlievaných medailách. Namiesto toho sme použili farebnú UV tlač, ktorá ponúka neobmedzené možnosti personalizácie. Ak teda chcete veľmi farebnú medailu, lacnejším riešením budú medaily s potlačou.

Odlievané medaily s potlačou odstraňujú hlavné problémy s cenou a časom dodania medailí, s ktorými sa stretávali naši zákazníci.

Na medailách NEPOUŽÍVAME:

ČO SME DOSIAHLI:

UV potlač

MOŽNOSTI FAREBNEJ POTLAČE

Tlač vykonávajú tlačiari, ktorí presne nanášajú navrhnutú grafiku na každú medailu. Pokiaľ ide o farby, nemáme žiadne obmedzenia. Dokážeme vytvoriť akýkoľvek dizajn, aj ten najnápaditejší a najfarebnejší.

Farebnou UV potlačou možno dosiahnuť reliéf do 0,2 mm.

MOŽNOSTI

Využitie medaily

Najväčšou výhodou medaily je, že ju možno použiť na viacerých podujatiach, v rôznych kategóriách alebo vekových kategóriách jednoduchou zmenou grafiky UV tlače a stuhy.

Koncept medaily spočíva v odliatí zaujímavého tvaru medaily s aplikovanými prvkami, ktoré zostávajú rovnaké. Môžu to byť napr. logá, názov podujatia, vzdialenosť atď. Zvyšok medaily je hladký. Bude potlačený špeciálnou potlačou, ktorú pripravujeme. Môže sa líšiť v závislosti od Vašich potrieb.

Príklad vizualizácie odlievaných medailí s potlačou, ktoré možno použiť na vytvorenie 3 rôznych medailí pre tú istú súťaž.

FARBY

FARBY VISION MEDAILÍ

Odlievaná časť medailí s potlačou je k dispozícii v niekoľkých farbách, z ktorých si môžete vybrať.

EFEKTY

AKÉ EFEKTY MÔŽEME DOSIAHNUŤ NA MEDAILE

Na medailách môžeme dosiahnuť zaujímavé efekty, vďaka ktorým medaily pre Vaše podujatie určite vyniknú. Určitým rozlišovacím znakom tohto typu medaily je farebná UV potlač.

Precíznosť a dokonalé detaily

3D farebná tlač

Jedna medaila pre veľa podujatí

Puzzle medaily

JEDINEČNÉ TVARY

Vďaka použitiu kovových razníc a trvalej UV tlači sú medaily dokonale spracované.

PERSONALIZÁCIA

Skúsený a talentovaný tím grafických dizajnérov pre Vás vytvorí úžasný dizajn medaily

KRÁTKA DODACIA DOBA

Objednávky sú spracované do 2 týždňov od ich potvrdenia.

VYROBENÉ V EURÓPE

Medaily sa vyrábajú v našej zlievarni

UNIQUE SHAPES

Vyrobíme medailu akéhokoľvek tvaru, ktorá sa zmestí do rozmerov 105 x 220 mm

KONKURENCIESCHOPNÉ CENY

Každú objednávku naceňujeme individuálne. Naša ponuka sa vyznačuje konkurencieschopnými cenami v kombinácii s vysokou kvalitou spracovania

PREČO SA OPLATÍ VYBRAŤ VISION MEDAILY?

Hľadáte vynikajúcu kvalitu športových medailí?

NAŠI KONZULTANTI ODPOVEDIA NA VŠETKY VAŠE OTÁZKY A VYPRACUJÚ PRE VÁS BEZPLATNÚ PONUKU