Navrhujeme a vyrábame medaily na mieru

ODLIEVANÉ medailY na mieru

Medaila je špeciálne ocenenie. Preto musí byť pútavá, jedinečná a nadčasová. Preto Vám náš tím vytvorí medaily na mieru v akomkoľvek tvare vo vynikajúcej kvalite. Grafické návrhy medailí na mieru pripravuje tím skúsených dizajnérov, ktorí pracujú s vášňou a nasadením. Ak to zhrnieme, originálny dizajn, precíznosť a najvyššia kvalita – to všetko nás odlišuje medzi ostatnými.

medaily na mieru

KDE MÔŽETE POUŽIŤ ODLIEVANÉ MEDAILY?

Na mieru vyrábané bežecké a cyklistické medaily sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Väčšinu medailí, ktoré vyrábame, získavajú účastníci týchto podujatí.

Medaily vyrobené našou spoločnosťou dodajú lesk miestnym športovým podujatiam a súťažiam. Účastníci sú vždy potešení našimi personalizovanými medailami.

Medaily pre významných spolupracovníkov a zamestnancov. Vyrábame aj medaily pre obchodný sektor, uniformované služby a vojenské medaily.

Personalizované medaily pre špeciálne príležitosti a výročia. Nezabudnuteľné medaily určené pre našich klientov sú suvenírom na dlhé roky!

2D-3D

AKÝ JE ROZDIEL?

odlievaná MEDAILa 2d

Vyznačuje sa miernym rozdielom vo výške povrchu. Medaila vytvorená touto technikou môže mať akýkoľvek tvar a jej hrúbka sa pohybuje od 3 do 12 mm.

Na medailách môžeme vyrobiť veľké výrezy v tele medaile, ale len v malom počte (2 – 3). Medaila môže byť vyrobená vo farbe z dostupnej palety farieb a môže mať niektoré prvky vyplnené farbou.

Štandardne používame dve farby, ale je možné použiť aj viac farieb. Vďaka oceľovým razniciam sme schopní vyrábať nápisy s minimálnou hrúbkou 0,3 mm!

NAJDÔLEŽITEJŠIE VLASTNOSTI:

odlievaná medaila 3d

3D medaila má na rozdiel od 2D medaily oveľa viac detailov. Viditeľne je aj vyšší rozdiel vo výškových úrovniach povrchu. Tieto medaily sa vyznačujú použitím reliéfu – sochárskej kompozície vyzdvihnutej z pozadia, ktorá mierne vystupuje nad povrch.

Na 3D medailách máme možnosť vyrobiť väčší počet výrezov v tele medaile, pričom ich veľkosť môže byť v tomto prípade menšia. Ostatné vlastnosti sú totožné s 2D medailami.

Všetky tieto prvky nepochybne robia z tohto malého kúska kovu absolútne umelecké dielo.

NAJDÔLEŽITEJŠIE VLASTNOSTI:

farby

Dostupné farby

Odlievanú medailu môžeme vyrobiť vo viacerých farebných prevedeniach. Naša technológia farbenia je 100% šetrná k životnému prostrediu a nemá žiadny nepriaznivý vplyv na zdravie našich zamestnancov.

Ak máte záujem o galvanizované farby, stále máme možnosť výroby od jedného z našich dodávateľov.

Ak sa rozhodnete pre produkty v galvanizovaných farbách, jeden z našich dodávateľov vám ich môže dodať. Treba však poznamenať, že doba výroby galvanizovaných medailí sa zvyšuje približne o 2 – 3 mesiace, zvýši sa cena a nebudete mať možnosť objednať si dodatočné medaily.

 

ÚŽASNÉ EFEKTY

AKÉ EFEKTY MÔŽEME DOSIAHNUŤ NA odlievaných MEDaiLách

Pokročilá technológia, ktorú máme v našom technologickom parku, nám umožňuje vytvárať dokonalé odlievané medaily s úžasnými efektmi zdobenia. Vďaka všetkým týmto ďalším prvkom bude Vaša medaila jedinečná a bude sa odlišovať od ostatných.

Neustále rozširujeme náš sortiment a z času na čas pridávame nové techniky personalizácie.

Čo môžeme v súčasnosti robiť na odlievaných medailách:

Presnosť, hlboký reliéf

Akýkoľvek tvar s výrezom

Farebná výplň
(až 8 farieb)

Fluorescenčné farby

Reliéf 3D

Puzzle medaily

Pohyblivý prvok

Prvok s pieskom

Živicový prvok

Kompas vo vnútri

Lakované prvky

VÝROBA

PRESNOSŤ SPRACOVANIA

Odlievané medaily sú vyrobené zo zliatiny ZnAl (Zliatina hliníku a zinku), vďaka čomu sú odolné, pevné a plastické – ideálne na opracovanie kovov.

Na výrobu medailí na mieru používame oceľové formy.

Oceľové formy používané pri výrobe sú riešením najvyššej triedy – bežne používané syntetické formy, oveľa lacnejšie, nie sú také presné v mapovaní tvaru a detailov medaily ako oceľ. Vďaka oceľovým formám môžeme dosiahnuť takú veľkú presnosť!

PREČO SA OPLATÍ VYBRAŤ odlievané MEDAILY?

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY

Naše medaily a trofeje sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a s majstrovskou precíznosťou

PERSONALIZÁCIA

Skúsený personál a najnovšie technológie nám dávajú veľký priestor na personalizáciu a zdobenie zliatinových medailí.

KRÁTKA DODACIA DOBA

V závislosti od typu vybraného ocenenia môže proces výroby trvať do 4 týždňov od schválenia návrhu

VYROBENÉ V EURÓPE

Medaile sú vyrobené v našom európskom závode

JEDINEČNÉ TVARY

Kombináciou rôznych techník a materiálov vieme vytvoriť ocenenia v akomkoľvek tvare

KONKURENCIESCHOPNÉ CENY

Každú objednávku oceňujeme individuálne. Odlišujú nás konkurencieschopné ceny a vysoká kvalita medailí.

Hľadáte vynikajúcu kvalitu medailí na mieru?

NAŠI KONZULTANTI ODPOVEDIA NA VŠETKY VAŠE OTÁZKY A VYPRACUJÚ PRE VÁS BEZPLATNÚ PONUKU