Chystáte akciu, hlavu máte plnú nápadov a potrebujete si objednať medaily na mieru. Neviete, čo si vybrať? Zostaň v kľude. Potrebujete len niekoho, kto vám poradí:

  • Aké je pre vás najlepšie riešenie?
  • A čo je relevantné pre vaše odvetvie?

Dobrá správa je – môžeme vám pomôcť! Nižšie nájdete informácie o tom, ako rôzne techniky a prispôsobené detaily predlžujú alebo skracujú dodaciu dobu.

Začiatok: Projektovanie grafických návrhov pre vaše medaily vyrobené na mieru

V závislosti od času, ktorý zostáva do udalosti, musíte urobiť niekoľko dôležitých rozhodnutí. Prvým je výber typu medaily.

Pošlite nám nápady, ktoré chcete zahrnúť. Pripravíme pre vás grafický návrh. Náš tím grafikov vypracuje grafický návrh do 72 hodín. Splní vaše požiadavky na základe našich skúseností a znalostí z odvetvia.

Ak dôjde k nejakým opravám, budeme ich riešiť čo najskôr. Výroba medailí na mieru začína po dátume schválenia grafického návrhu.

Aké medaily na mieru si môžete objednať s dodacou lehotou 4 týždne?

Ideálne je, keď máte na medaily aspoň 4 týždne. Na výber máte zo všetkých typov a radov medailí. A existuje mnoho spôsobov personalizácie. Ponúkneme vám najmodernejšie medaily na mieru.

Odlievané medaily — prispôsobenie na najvyššej úrovni

Naše odlievané medaily ponúkajú mnoho spôsobov, ako sa prispôsobiť vašim individuálnym potrebám. Môžete si vymyslieť akýkoľvek tvar a akékoľvek ďalšie prvky. Vďaka Zamak (zliatina zinku a hliníka) je plastická a ideálna na spracovanie kovov.

Na výrobu odlievaných medailí používame oceľové formy. To nás odlišuje od ostatných spoločností v tomto odvetví. Tieto formy umožňujú mapovanie akéhokoľvek tvaru a akýchkoľvek detailov medaily. Grafický návrh zodpovedá finálnemu produktu so 100% presnosťou.

Vyrábame odlievané medaily s precíznosťou spracovania. To garantujeme a použite tento prístup pre konvexné prvky a výrezy v tele medaile. Takáto rozmanitosť robí medailu príťažlivou pre oko.

Môžete sa rozhodnúť medzi 2D a 3D reliéfom. Medzi oboma je malý rozdiel. Hlavné vlastnosti 3D reliéfu sú:

  • úrovne výšky povrchu sú viditeľnejšie a človek má predstavu, že kompozícia je vytiahnutá z pozadia
  • reliéfy sú detailnejšie
  • viac výrezov v tele medaile

Existujú techniky, vďaka ktorým medaila vyrobená na mieru vyzerá ešte hodnotnejšie. Galvanizáciu ponúkame v spolupráci s našim dodávateľom. Ak sa pre to rozhodnete, čas výroby sa predĺži približne o ďalšie 2-3 týždne. Dostanete však medailu na mieru v tradičných lesklých farbách.

Môžem si objednať medaily na mieru, ak do udalosti zostávajú menej ako 4 týždne?

Zostávajú do udalosti menej ako 4 týždne? Stále máte šancu vytvoriť medailu na mieru, ktorú si účastníci zamilujú. V tejto kategórii si môžete vybrať medzi VISION odlievanými medailami s UV potlačou a LaserCut kovovými medailami v akomkoľvek tvare a veľkosti.

VISION odlievané medaily s UV potlačou — veľa možností prispôsobenia, mimoriadny výsledok

Medaily s farebnou potlačou upútajú pozornosť a ponúkajú skvelú možnosť prispôsobenia.

Môžu byť použité na niekoľko podujatí v sérii. Stačí zmeniť grafiku, text a stuhu. Takáto rýchla úprava šetrí čas. Medailu na mieru nemusíte pripravovať a vyrábať od začiatku. A bude sa to páčiť  aj vášmu rozpočtu.

Veľmi praktické sú aj VISION odlievané medaily
s UV potlačou. Najmä ak organizujete podujatie:

• vo viacerých vekových kategóriách (zmeniť vekovú skupinu na medaile)
• v určitých časových intervaloch (zmena dátumu, roku atď.)
• na rôznych miestach (zmeniť krajinu, mesto atď.)

Vďaka inovatívnej UV tlači sú vaše liate medaily pútavé a praktické zároveň.

LaserCut kovové medaily — klasika v akomkoľvek tvare a veľkosti

Máte len 2 týždne na prípravu ocenení pre podujatie? Zvážte LaserCut kovové medaily dostupné v 15 farbách.

Vyrábame ich v akomkoľvek tvare a veľkosti vďaka technike laserového rezu. Garantujeme precíznosť spracovania. Znamená to, že medaila bude presne zodpovedať vášmu grafickému dizajnu.

Tu sa forme medze nekladú. Vrátane kreatívnych medailí, ktoré vyzerajú ako puzzle. Medailové hádanky pozostávajú z niekoľkých prvkov. Môžu sa dať aj samostatne, ale ak ich niekto nazbiera všetky, každá časť prispeje k celku! To je veľká motivácia zúčastniť sa každej akcie!

Personalizovaná stuha s vlastným textom a logom sa perfektne hodí k vašej medaile. Všimnite si, že sublimačné stuhy potrebujú na výrobu asi 2 týždne.

Potrebujete vyrobiť medaily na mieru do 1 týždňa?

V tejto kategórii si môžete vybrať medzi medailami štandardného tvaru a eko medailami. Oba typy sú dostupné približne do 1 týždňa od dátumu schválenia návrhu.

Kovové medaily v štandardnom tvare — prispôsobenie s krátkou dodacou lehotou

Rozhodujete sa medzi 5 hotovými tvarmi kovových medailí v 5 možných farebných prevedeniach. Máme ich po ruke z nášho skladu, takže dodacia lehota na prispôsobenie je len jeden týždeň.

Môžete pridať jednotlivé detaily, ako je UV tlač na jednu alebo obe strany. Existuje možnosť pridania aj ďalších prvkov vyrobených z iných materiálov. Predtým si však skontrolujte, ako to ovplyvňuje čas výroby medailí.

Medaily štandardného tvaru majú personalizované funkcie a rýchly čas výroby za prijateľnú cenu. V prípade malých rozpočtov táto možnosť stojí za zváženie.

Drevené medaily – šetrné k životnému prostrediu

A napokon, drevené medaily sú alternatívou na prípravu nezvyčajného ocenenia. Zamyslite sa nad podujatím pre účastníkov, ktorí si cenia environmentálne a ekologické otázky.

Ekologické medaily vyrobené z preglejky alebo kotúčov z brezového dreva sa ľahko spracovávajú. Vyrábame ich do 1 týždňa od dátumu schválenia návrhu.

Ďalšou výhodou je ich ľahkosť a prirodzenosť. Zaujímavý dizajn eko medailí dodáva jedinečný charakter. Pretože žiadne dva kusy dreva nie sú rovnaké.

Dodacia lehota medailí na mieru

Keď budú medaily pripravené, pripravíme ich doručenie na zadanú adresu. Podrobnosti o termíne dostanete emailom. Zabezpečujeme, aby boli medaily na mieru riadne zabalené, aby k vám dorazili bez poškodenia. Doručenie balíka zvyčajne trvá niekoľko pracovných dní. V prípade mimoriadne naliehavého problému zabezpečujeme dopravu letecky.

Naša spoľahlivá služba na výrobu medailí na mieru včas

Pri výrobe medailí na mieru spájame výtvarnú prácu a technické skúsenosti. Od začiatku až po finálny produkt sme na vašej strane.

Riešime problémy, ak sa vyskytnú. A vďaka našim skúseným pracovníkom a viac ako 30-ročným skúsenostiam výrobcu medailí odstraňujeme všetky pochybnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte. Sme pripravení vám pomôcť. Chceme vám spríjemniť a zjednodušiť nákup medaily na mieru!

Zhrnutie

Dodržiavanie vyššie uvedených tipov vám určite umožní vybrať si perfektnú športovú súťažnú medailu v správnom čase. Ak však máte akékoľvek doplňujúce otázky, obráťte sa na svojho konzultanta, ktorý vám rád poskytne všetky potrebné informácie.