Bremer Brückenlauf 2022

Práškovo lakovaná modrá medaila bola personalizovaná farebnou potlačou a celá pokrytá transparentným lakom. Leskne sa a vyzerá úžasne!

Dodacia lehota

2

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
60 x 70 mm
Modrá
sublimovaná stuha
2d
prelamovane
bezfarebny lak

Použité techniky personalizácie:

3d tlač

Modrá medaila na Bremer Brückenlauf 2022

Farba je neoddeliteľnou súčasťou každého dizajnu. V spoločnosti Maad ponúkame celý rad farieb, ktoré môžete ľubovoľne používať. Realizáciou, ktorá vyniká farebnosťou, je nepochybne odlievaná medaila pripravená pre Bremer Brückenlauf 2022. Medailu si možno zapamätať pre jej sýto modrú farbu, ktorá pokrýva celý jej povrch. Okrem toho sa vyznačuje nezvyčajným tvarom s ozdobným vnútrom. V spodnej časti medaily je tiež dokonale reprodukovaná farebná grafika, ktorá zobrazuje časť mesta. Rovnako zaujímavá je aj dekorácia v hornej časti medaily. Vďaka svojej trojrozmernosti je totiž jasne vnímateľná a pozitívne pôsobí na hmat. Všetko pokryté čírym lakom dodáva tejto realizácii lesk a efekt!

Bežecká medaila v štýle Vašej súťaže

Každé športové podujatie má svoj vlastný nezvyčajný štýl. Ovplyvňuje atmosféru behov a priťahuje športovcov. Prvky, ktoré skutočne dotvárajú atmosféru každého bežeckého podujatia, sú bežecké medaily. Aby však povzbudili bežcov k účasti, musia ich v prvom rade potešiť a zaujať. To si vyžaduje individuálny prístup k projektu, ktorý je v našej spoločnosti základom každej spolupráce. U nás si môžete vyrobiť prakticky akúkoľvek medailu a rozhodnúť sa, aký bude mať tvar, veľkosť alebo farbu. Okrem toho si môžete vybrať materiál. Ponúkame klasické výrobky aj neštandardné materiály, napríklad piesok alebo živicu. Vďaka nim sa Vami vytvorená medaila bude určite odlišovať od ostatných.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!

Potrebujete pomoc s výberom medaily?

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našej ponuke?
Odpoviem na všetky Vaše otázky ohľadom medailí!