The Groovy One

Laserom vyrezávaná medaila v štýlovej striebornej farbe. Vyniká množstvom trojrozmerných, dokonale spracovaných ornamentov.

Dodacia lehota

2

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
65 x 65 mm
starozitne striebro
sublimovaná stuha

Použité techniky personalizácie:

Rezanie laserom
3d tlač

Zaujímavá medaila „The Groovy One“

S našimi medailami zaobchádzame ako s malými umeleckými dielami. Preto ako spoločnosť Maad vynakladáme veľké úsilie na to, aby sme zabezpečili dokonalú prezentáciu každého prvku. Realizáciou plnou početných ornamentov je nepochybne medaila ,,The Groovy One“. Táto oceľová medaila má originálny tvar, ktorý je spestrený zvlneným obrysom s čiernym líniovým zdobením. Vnútorný priestor je navyše vybavený trojrozmernými nápismi a pútavou podobizňou sovy. Navyše vďaka vrstve laku sa medaila na svetle leskne, čím na seba ešte viac upozorňuje. Celok je doplnený personalizovanou stuhou v rovnakých farbách.

Bežecké medaily perfektné v každom ohľade

Na vytvorenie dokonalej medaily potrebujete skúsenosti, zručnosti a prístup k najnovším technológiám. Naša spoločnosť toto všetko má, a preto sa môže pochváliť najvyššou kvalitou. S nami vytvoríte nezabudnuteľné bežecké medaily, ktoré splnia Vaše očakávania aj do najmenšieho detailu. Na základe individuálneho návrhu Vám môžeme vytvoriť medailu v akomkoľvek tvare, veľkosti alebo farbe. Máme tiež širokú škálu materiálov, z ktorých medaily vyrábame. To nám umožňuje vytvárať jedinečné medaily, ktoré sú nezabudnuteľné každý deň.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!

Potrebujete pomoc s výberom medaily?

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našej ponuke?
Odpoviem na všetky Vaše otázky ohľadom medailí!