Bergwitz Triathlon

Vďaka modrej medaile v kombinácii s jasnými farbami potlače sme dosiahli úžasný konečný výsledok. Štýlové ozdobné prvky dodávajú ešte väčší šarm.

Dodacia lehota

2

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
Ø 60 mm
Modrá
sublimovaná stuha

Použité techniky personalizácie:

3d tlač
Rezanie laserom

Viacfarebná medaila na Bergwitz Triathlon

Prvok, ktorý nepochybne upúta pozornosť, je farba. Jej primeraná sýtosť a čistota sú nezabudnuteľné a nádherne prezentované. Realizáciou, ktorá naplno využíva výhody farieb, je oceľová medaila pripravená pre Bergwitz Triathlon. Táto okrúhla triatlonová medaila je obohatená o štýlové ozdobné prvky. Viacfarebné doplnky dokonale ladia s modrým odtieňom, v ktorom sme medailu vyrobili. Celok je zvýraznený krásnou sublimačnou stuhou, ktorá ladí s dizajnom ocenenia.

Triatlonové medaily, na ktoré sa nezabúda

Počas našej dlhoročnej činnosti sme spolupracovali so stovkami organizátorov triatlonových podujatí. Ako spoločnosť Maad sme pre ne vytvorili tisíce originálnych realizácií na základe individuálneho návrhu. S nami si môžete vytvoriť skutočne jedinečnú medailu v akomkoľvek tvare, veľkosti a farbe. Vďaka ďalším prvkom, ako sú trojrozmerné ozdoby alebo prispôsobené materiály, napríklad piesok, Vaša medaila vynikne ešte výraznejšie. To zase zviditeľní Vaše podujatie a priláka ešte viac účastníkov.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!

Potrebujete pomoc s výberom medaily?

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našej ponuke?
Odpoviem na všetky Vaše otázky ohľadom medailí!