Socca Moldova

Moderná oceľová medaila v tvare trojuholníka. Vyrobená farebná potlač bola čo najviac vyvýšená, aby ju bolo možné nahmatať pod prstom.

Dodacia lehota

2

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
40 x 50 mm
starozitne striebro
štandardná stuha

Použité techniky personalizácie:

3d tlač
Rezanie laserom

Medaila pre Socca Moldava v tvare trojuholníka

V spoločnosti Maad dokážeme vyrobiť medailu v akomkoľvek tvare. Príkladom je oceľová medaila Socca Moldova, ktorú sme vyrobili podľa loga organizátora. Trojuholníkový, jemne zaoblený tvar medaily je preto hmatateľnou pamiatkou udalosti, na ktorej bola odovzdaná. Navyše sme pri navrhovaní medaily zachovali charakteristickú farebnosť organizátora. Výrazná žlto-čierna potlač dokonale dopĺňa dizajn a upúta pozornosť. Za zmienku stoja aj dekorácie, ktoré sa nachádzajú na povrchu medaily. Sú jemne vypuklé, takže ich možno nahmatať pod končekom prsta. Okrem toho sú zvýraznené lesklým lakom. Celok je zakončený širokou žltou stuhou, ktorá farebne ladí s medailou.

Futbalové medaily s vaším logom

Vďaka nášmu individuálnemu prístupu dokážeme vytvoriť medaily plne prispôsobené disciplíne aj podujatiu. Prístup k najmodernejším strojom v odvetví nám okrem iného umožňuje vyrábať medaily v tvare Vášho loga. Ak však uprednostňujete iný tvar, vždy môžete umiestniť svoje logo na povrch medaily pomocou farebnej tlače. Nech už si vyberiete čokoľvek, futbalová medaila s vaším logom bude určite Vašou originálnou vizitkou. Obdarovaných to nielen poteší, ale aj povzbudí k účasti na ďalších ročníkoch Vašich súťaží.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!

Potrebujete pomoc s výberom medaily?

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našej ponuke?
Odpoviem na všetky Vaše otázky ohľadom medailí!