Elitines Jauniu Lygos Cempionatas

Okrúhla medaila v troch klasických transparentných farbách. Zaujímavé prvky personalizácie jej dodávajú jedinečný charakter

Dodacia lehota

4

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Okrúhly tvar
Ø 50 mm
starozitne zlato
sublimovaná stuha
2d

Použité techniky personalizácie:

vysokotlakove liatie

Okrúhla medaila na Elfines Jauniu Lygos Čempionatas

Aj klasika môže vyniknúť a upútať pozornosť. Stačí vytvoriť správny dizajn a uviesť ho do praxe. Takto sme postupovali pri príprave návrhu medaily pre Elitines Jauniu Lygos Čempionatas. Táto oceľová medaila bola vytvorená pomocou oceľovej raznice. Dôležité je, že všetci účastníci, ktorí stáli na stupňoch víťazov, dostali medailu. Z tohto dôvodu musela byť vyrobený v troch farbách: zlatej, striebornej a bronzovej. Okrem toho bola každá z troch medailí zavesená na stuhe inej farby. Hlavným prvkom, ktorý upúta pozornosť, však nie je farba medaily, ale ozdoby na jej povrchu. Ako spoločnosť Maad sa špecializujeme na dokonalú povrchovú úpravu našich medailí. Preto sú početné ozdoby a prstom vnímateľné nápisy dokonale reprodukované.

Jedinečné futbalové medaily pre Vaše podujatie

Futbalové zápasy zvyčajne priťahujú množstvo športovcov aj fanúšikov. Na takýchto súťažiach sa oceňuje množstvo futbalistov v rôznych kategóriách. Každý z nich si nepochybne zaslúži vhodnú pamätnú medailu, ktorá im bude pripomínať ich úspech. Z tohto dôvodu už roky vytvárame futbalové medaily, ktoré sú plne prispôsobené podujatiu, na ktorom sa majú odovzdávať. Vďaka širokej škále možností personalizácie, ktorá zahŕňa výber tvaru, farby, veľkosti alebo materiálu, môžeme vytvoriť úžasné medaily. O takéto ocenenie sa určite bude chcieť uchádzať množstvo futbalistov.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!

Potrebujete pomoc s výberom medaily?

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našej ponuke?
Odpoviem na všetky Vaše otázky ohľadom medailí!