Multivan Windsurf Cup

Oceľovú medailu sme vyrobili v troch farbách: zlatej, striebornej a bronzovej. Vyznačujú sa zaujímavým tvarom a farebnou potlačou s motívom prispôsobeným podujatiu, na ktorom sa rozdávajú.

Dodacia lehota

2

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
60 x 40 mm
starozitne zlato
štandardná stuha

Použité techniky personalizácie:

Rezanie laserom
3d tlač

Medaily pre podujatie Multivan Windsurf Cup v troch farbách

Takmer na každom športovom podujatí sa na stupne víťazov postavia traja najlepší športovci. Každý z nich by mal byť primerane odmenený a ocenený. Preto sa zaužívalo používať tri farby medailí: zlatú, striebornú a bronzovú. Moderné oceľové medaily pre podujatie Multivan Windsurf Cup sme vyrobili v tejto klasickej farebnej schéme. Ich tvar sme prispôsobili téme určenej organizátorom. Boli vyrobená s lesklou farebnou potlačou. Navyše sú ozdoby vo forme vlny a športovca čo najviac vyvýšené, takže ich môžete cítiť, keď po nich prejdete končekom prsta.

Farebné medaily pre Vaše podujatie

Každé športové podujatie je iné. Preto ako spoločnosť Maad vytvárame individuálne projekty pre každého nášho zákazníka. Naše najmodernejšie stroje v odvetví nám umožňujú vytvoriť prakticky akúkoľvek medailu bez ohľadu na tvar, veľkosť alebo farebnú schému. Náš skúsený tím sa nebojí výziev. Čaká, kedy bude môcť vytvoriť medailu, ktorú si účastníci Vašej súťaže budú pamätať dlhé roky.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!