Barracuda

Práškovo lakované medaily v tvare trojuholníka bielej farby. Precízne vykonaná farebná tlač na bielom pozadí je výrazná.

Dodacia lehota

2

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
45 x 55 mm
Biela
sublimovaná stuha

Použité techniky personalizácie:

Farebná tlač
Rezanie laserom

Trojuholníkové medaily pre súťaž Barracuda

Plávanie je jedným z tých športov, v ktorých je dôležitý individuálny prínos športovca. Výrazný úspech dosiahnu len tí, ktorí plávaniu dokážu venovať veľa času. Aby sme to ocenili, vytvárame úžasné plavecké medaily. Jednou z našich realizácií je medaila pripravená pre súťaž Barracuda. Táto oceľová medaila sa vyznačuje trojuholníkovým, jemne zaobleným tvarom. Jej biela farba poskytuje dokonalé pozadie pre pútavú farebnú potlač. V strede medaily je navyše tučným písmom uvedený názov súťaže, ktorý pripomína držiteľovi medaily jeho účasť na podujatí.

Originálne plavecké medaily pre najlepších

V spoločnosti Maad sme už vyrobili tisíce medailí venovaných plávaniu. Chceme v tom pokračovať a vytvárať ocenenia, s ktorými bude spokojný organizátor aj ocenený. Na tento účel používame naše najmodernejšie stroje v odvetví. Vďaka nemu a zohratému tímu vytvárame každý deň individuálne návrhy podľa pokynov našich klientov. Nezabudnite, že sa môžete rozhodnúť pre tvar, veľkosť alebo farbu medaily a vybrať si aj materiál, z ktorého bude vyrobená. Experimentujte s formou alebo sa rozhodnite pre klasiku. U nás Vás obmedzuje len Vaša predstavivosť.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!