Saalfelder Pokalturnier

Medaila sa vyrába v troch klasických farbách: zlatej, striebornej a bronzovej. Tvar je inšpirovaný čínskou kultúrou a bojovým umením džudo.

Dodacia lehota

4

týždňov*

Vlastnosti medaily:

Akýkoľvek tvar
50 x 70 mm
starozitne zlato
sublimovaná stuha
3d

Použité techniky personalizácie:

vysokotlakove liatie
Farebná výplň

Medaila pre Saalfelder Pokalturnier v troch klasických farbách

Účasť na súťaži bojových umení je pre každého športovca určite veľkou udalosťou. Organizátor podujatia Saalfelder Pokalturnier nás poveril výrobou jedinečných medailí v troch farebných verziách. Preto sme pripravili krásne medaily na mieru s originálnym tvarom, ktorý pripomína bránu slávneho kláštora Šaolin. Vo vnútri každej medaily sme umiestnili kruh vyplnený červeným smaltom. Poskytuje skvelé pozadie, na ktoré sme umiestnili trojrozmerné skrášlenie bojujúcich hráčov.

Presne také medaily, ktoré potrebujete

Bojové umenie je veľmi rozmanitý šport. Je to preto, že zahŕňajú veľké množstvo disciplín. Každá z nich má svojich nadšencov, ktorí sa zúčastňujú športových súťaží. Ako spoločnosť Maad dbáme na to, aby každá medaila, ktorú vytvoríme, plne spĺňala očakávania organizátora a súťažiacich. Preto sú všetky naše realizácie vyrábané na individuálnu objednávku. Vďaka tomu má medaila prvky blízke všetkým žánrom bojových umení.

Kontaktujte nás a objednajte si medailu pre svoje podujatie!